Polityka zwrotów

Klient ma prawo do zwrotu w ciągu 10 dni. Po terminie 10-dniowym od zakupu, niestety nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy ani wymiany produktu.

Zwrot jest możliwy tylko jeżeli produkt jest nieużywany i znajduje się w nienaruszonym stanie w oryginalnym opakowaniu.

Wniosek o zwrot lub anulowanie zamówienia można wysyłać tylko i wyłącznie pocztą elektroniczną. We wniosku należy podać przyczynę zwrotu. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia wniosku, w przypadku uznania podanej przyczyny za bezzasadną.

W celu dokonania zwrotu produkt musi być w nienaruszonym stanie (jak nowy). Nie można zwrócić rozpakowanego produktu, produktu z uszkodzonym opakowaniem lub ze śladami użytkowania.

Zwrot nie jest możliwy jeżeli produkt się nie podoba, albo spowodował niepożądaną reakcję. Wynika to z faktu, że nie ma możliwości zweryfikować dowodów na taką reakcję u klienta internetowego ze względu na niemożliwość osobistego kontaktu i uzasadnienia jego roszczenia.

We wniosku należy podać numer zamówienia oraz dane osoby, która pierwotnie zakupiła produkt, a której dane są podane w zamówieniu.

Zwrot produktu i uzyskanie zwrotu gotówki lub wymiany na inny produkt przysługuje tylko: w przypadku udowodnionego błędu z naszej strony (otrzymanie niewłaściwego lub wadliwego produktu) .

Konsument może dokonać zwrotu zakupionego towaru w terminie dziesięć (10) dni od dnia otrzymania. Jeśli termin 10-dniowy zostanie przekroczony lub produkt nie jest w tym samym stanie w którym został dostarczony, nasz sklep ma prawo odmówić zwrot pieniędzy. Produkt musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim został dostarczony. Produkt musi być również w oryginalnym opakowaniu.

W przypadku uznania reklamacji, klient ma prawo otrzymać inny produkt o równej wartości lub zwrot pieniędzy.

W zależności od miejsca zamieszkania termin dostawy wymienianego produktu, może się różnić. Zwrot środków odbywa się w terminie do dziewięćdziesięciu (90) dni od daty otrzymania produktu. Koszty wysyłki reklamowanego towaru ponosi klient. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi.

W celu dokonania zwrotu należy po prostu:

  1. Wypełnić formularz zwrotu online TUTAJ i wysłać go mailem
  2. Odesłać produkty na adres podany w formularzu zwrotnym

Zwracane produkty muszą być wysłane w oryginalnym opakowaniu. OnycoStop Pro ma prawo odmówić przyjęcia produktów i / lub może domagać się odszkodowania.

W przypadku wielokrotnych zwrotów, nasza firma, według własnego uznania, może postanowić, że ​​klient nadużywa prawa do zwrotu lub ma złośliwy zamiar. W takim przypadku firma ma prawo odmówić zwrotu produktu, nawet jeśli warunki opisane powyżej są spełnione.

Niniejszy regulamin dotyczy klientów, którzy dokonują zakupów bezpośrednio na oficjalnych stronach internetowych OnycoStop Pro.